Ücretsiz Avukat Danışma Hattı İzmir

0
509

Davanızın başarısında alanında uzman ve deneyimli avukat, işinizi kolaylaştıracaktır. İzmir Barosu, deneyimli avukatlarıyla hizmet almaya gelen müvekkillerine aile hukuku, boşanma hukuku, bilişim hukuku, internet hukuku ve daha birçok hukuk alanında hizmet vermektedir. Ücretsiz avukat danışma hattı İzmir olarak arattığınızda isteklerinize uygun ve davalarınızda size eşlik edecek deneyimli avukatlara ulaşabilirsiniz.

Şimdi İzmir Hukuk Bürosu Boşanma Avukatını Ara: 0541 784 04 42

Ücretsiz Danışman Avukat Nasıl Bulunur?

Ücretsiz danışmanlık alma prosedürlerinde ilk olarak baroya gidip hem davanızın açılması için hem de bir avukata para verecek maddi gücünüzün olmadığını kanıtlayan belgeler vermelisiniz. Bu belgeler aşağıda belirtildiği gibidir:

  • Fakirlik belgesi
  • Sigortanızın yatmadığının bir kanıt belgesi
  • İkametgah belgesi
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Dava için belirlenen belgelerin fotokopisi

Bu belgeleri verdikten sonra barodaki yetkili kişi sizin durumunuzu inceler ve ücretsiz danışmanlıktan yararlanıp yararlanamayacağınızı söyleyecektir. Eğer belirlenen prosedürlere göre maddi durumunuz avukat tutma gücü açısından yetersiz ise baro size ücretsiz bir avukat atayacaktır.

Eğer davanızla ilgili bir sorunuz varsa veya ücretsiz avukat danışmanlığı istiyorsanız ücretsiz avukat danışma hattı İzmir başlıkları altında birçok iletişim bilgilerine rastlayabilirsiniz. Veya direkt olarak İzmir Barosu’na gidip yüz yüze bilgi alabilirsiniz.

Bize aşağıdaki formdan ulaşarak sorunuzu sorabilirsiniz.

Ücretsiz Avukata Soru Sormak

Baronun size atatığı avukata davayla ilgili her türlü sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz. Ücretsiz avukat danışma hattı İzmir hizmeti ile maddi gücünüzü zorlamadan davanız yürütülecek ve sorularınıza yanıt aranacaktır. Dava boyunca yanınızda olacak olan ücretsiz avukatınız size davanın gidişatı hakkında aydınlatıcı bilgiler verecektir.

Dürüstlük ve güvene dayalı çalışma prensibi ile ilerleyen avukatlarımız, davalarında ve verdiği danışmanlık hizmetiyle sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

İletişim için sitelerinde veya baroda yer alan telefon numaralarını, e-posta adreslerini kullanabilirsiniz. Her sorunuza yanıt vermeye çalışacak olan ücretsiz danışman avukatınız sizlere hizmet vermek ve davalarınızda başarı kazanmak için İzmir barosunda sizleri beklemektedir.

Ücretsiz Danışman Avukatıma Güvenebilir Miyim?

İzmir Barosu’nun davanıza atadığı avukatlara güvenebilirsiniz. Her avukatımız belli bir deneyim sahibi ve davalarında başarılar elde etmiş avukatlardır. Ücretsiz avukatlarımız öz savunma hakkınızı koruyacak ve adil yargılamalarda eşit koşullar sağlanabilmesi için elinden geleni yapacaktır. Ücretsiz avukat danışma hattı İzmir hizmetinden yararlandığınız avukatınız, davanızda her türlü sorunuza yanıt verecek ve başarılı olmak için sürekli dava değerlendirmesinde bulunacaktır.

Mali olanaklarınızın yetersiz olup olmaması davanızı hiçbir şekilde etkilemeyecektir çünkü İzmir Barosu’nun atadığı ücretsiz avukat, en adil şekilde hizmet almanız için çalışacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin